(095) 052 27 37
  SMAS ліфтинг

  Про процедуру

  Найкраща інноваційна апаратна процедура для корекції вікових змін – смас-ліфтинг на апараті Ultraformer.

  Апарат Ultraformer має 7 ультразвукових фокусованих картриджів, кожен з яких працює на заданій глибині від 1.5 мм до 13 мм, забезпечуючи підтяжку, моделювання та омолодження в необхідних шарах тканин обличчя і тіла.

  В результаті цих трьох потужних впливів ми повертаємо:

  — чіткий овал обличчя

  — гострий кут підборіддя та шиї

  — подтягуємо область вилиць

  — розгладжуємо зморшки

  — покращуємо колір та рельєф шкіри

  — прибираємо надлишкові жирові відкладення на обличчі та тілі

  Ефект помітен відразу після процедури і протягом 2-3 місяців посилюється завдяки виробленню нового колагену та еластину.

  SMAS ліфтинг

  Дізнайтеся за 5 хвилин,
  як проходить процедура

  SMAS ліфтинг

  Записатися на безкоштовну консультацію

  SMAS ліфтинг

  Що ми використовуємо в роботі

  Єдиний в світі апарат для комплексного anti-age моделювання обличчя. Ultraformer III-апарат для SMAS ліфтингу і моделювання тіла. В апараті Ultraformer 3-го покоління компанія Classys HQ реалізувала останні світові досягнення в області ультразвукових медичних технологій. Завдяки цьому апарат Ultraformer III є самою найпопулярнішою машиною не тільки серед дерматологів, але і завоював визнання провідних пластичних хірургів в провідних клініках України, Одеси.

  Ліфтинг-ефект залежить від індивідуальних особливостей організму і наростає протягом 3-4 місяців. Процедура ультразвукового SMAS – ліфтингу виконується найчастіше одноразово, зі стійким, що зберігається протягом 2-5 років, ефектом.

  Показання

  • деформація овалу обличчя;
  • опущення брів, повік (птоз), малярів, куточків губ;
  • формування складок носогубки, слізної борозни;
  • друге підборіддя, в’ялість шкіри обличчя, шиї і декольте;
  • формування брилів і другого підборіддя;
  • зайві локальні відкладення жиру на обличчі і тілі.

  Робота косметичного апарату Ультраформер 3 багатофункціональна, тільки для обличчя розроблено чотири картриджі, щоб досягти точної глибини проникнення ультразвуку. Омолодження шкіри на такому обладнанні гарантовано!

  Протипоказання

  • герпес в активному періоді;
  • наявність гострих інфекційних захворювань;
  • ушкодження шкіри і запалення в зоні впливу;
  • акне 3 і 4 ступеня;
  • вагітність і період вигодовування;
  • наявність аутоімунних і онкологічних захворювань.

  Ці протипоказання не мають відмінностей з іншими апаратними косметологічними процедурами. Незважаючи на те, що це нехірургічне втручання, надання такої послуги при наявності хоча б одного з протипоказань може погіршити стан здоров’я і зробити ефект менш вираженим.

  Результати

  Ніщо не говорить краще про результати, як різниця в цих фото до та після

  SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг SMAS ліфтинг

  Процедуру проводять

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  СЕО + лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Савицька Олена Олександрівна

  Савицька Олена Олександрівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Записатися на безкоштовну консультацію

  Відгуки про клініку

  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг
  SMAS ліфтинг

  Ціна SMAS ліфтингу Ultraformer

  Обличчя повністю

  13500 грн

  16800 грн

  Нижня третина

  8800 грн

  9800 грн

  Середня третина (щоки)

  4800 грн

  6000 грн

  Очі

  3900 грн

  5600 грн

  Шия

  5000 грн

  7000 грн

  Лоб

  2500 грн

  4000 грн

  Друге підборіддя

  3800 грн

  5600 грн

  Складемо для вас
  індивідуальну
  програму по догляду
  за вашим тілом та обличчям

  Питання та відповіді

  Які переваги проведення процедури на Ultraformer III?

  На відміну від своїх попередників і конкурентів, Ультраформер 3 працює відразу з трьома шарами – SMAS, підшкірно-жирової клітковиною і безпосередньо шкірою.

  Вікові зміни впливають не тільки на шкіру, але і SMAS шар під нею. І якщо раніше SMAS-лІфтингом могли займатися тільки хірурги, то завдяки HIFU-обладнанню ця процедура може проходити безопераційним методом.

  Третє покоління апаратів Ультраформер дозволяє створити ліфтинг-ефект не тільки для обличчя, але і для проблемних зон на тілі. HIFU-ліпомоделювання одночасно розщеплює локальний жировий прошарок і омолоджує шкіру над нею, ущільнюючі і висвітлюючи її – навіть при наявності розтяжок. Інші апарати не мають подібної ефективності при ліпомоделюванні, тоді як Ultraformer III легко справляється з цим завданням.

  За рахунок нової технології з подвійним контуром розгону косметичний ефект стає помітний відразу після процедури.

  Як відбувається биоревитализация на Ultraformer III?

  Основний принцип процедури – ультразвукове локальна дія на глибині SMAS-шару, апоневротичного аркаса між м’язами і шкірою. Цей шар містить еластинових і колагенові волокна, які переплітаються між собою і відповідають відповідно за еластичність і пружність шкіри.

  Ультразвук точково підвищує температуру м’яких тканин – цей процес називається термокоагуляція. У відповідь на такий вплив запускається синтез колагену і регенерація порушеної високою температурою тканини. Таким чином каркас м’яких тканин оновлюється і досягається косметичний ефект підтягнутості і омолодження шкіри.

  Використання насадок з різними частотами для різної глибини проникнення ультразвуку дозволяє домогтися кращого ефекту за рахунок багаторівневого впливу на зону.

  HIFU-технологія також ефективна і для ліфтингу тіла. Крім того, вплив ультразвуку на жирову клітковину сприяє її руйнуванню, що дозволяє не тільки усувати в’ялість шкіри і порушення її рельєфу, а й моделювати фігуру, усуваючи зайвий жир з проблемних зон.

  Який ефект від ультразвукової біоревіталізації?

  Перші зміни можна помітити відразу після проведення процедури. Більш виражений ефект спостерігається вже через кілька місяців, а тримається він до двох років. Повторна процедура не обов’язкова, поки тримається ефект від першої, проте кожна наступна процедура значно покращує ефект від першої процедури. Тому ціна однієї ефективної послуги апаратного ультразвукового ліфтингу буде вигідніше кількох альтернативних процедур.

  За допомогою SMAS ліфтингу на HIFU-обладнанні можна вирішити проблему вікових змін шкіри: в’ялості, опущення куточків рота, жирових мішків і появи другого підборіддя.

  Більш наочно про ефект від процедури скажуть фотографії до і після її проведення. Такі відгуки формують очікування від SMAS ліфтингу і демонструють його ефективність.

  Ознайомтеся з цінами на надання ліфтинг-послуг і замовляйте консультацію прямо на нашому сайті. У клініці Медікал СПА в Одесі працює сертифіковані лікарі дерматологи-косметологи з багаторічним досвідом роботи в апаратної косметології і на ультразвуковому і лазерному обладнанні.

  SMAS ліфтинг

  SMAS ліфтинг Ultraformer III

  За допомогою впливу сфокусованого ультразвуку досягається коагуляція тканини на прицільно точної глибині, в результаті чого запускається процес активного вироблення колагену в дермі і СМАС шарі, а також руйнування адипоцитів в підшкірній жировій клітковині проблемних зон обличчя і тіла. Таким чином досягається ефект омолодження, моделювання і ліфтингу. За відгуками клієнтів, ефект від процедури повністю відповідає її ціні.

  Технологія Ультраформер 3 покоління дозволяє нехірургічним способом, абсолютно безпечно, безкровно і без хворобливих відчуттів справлятися з проблемами, якими раніше займалися тільки пластичні хірурги. Це і підтяжка проблемних зон обличчя і шиї, які часто провисають з віком (друге підборіддя, носогубка, брилі, малярі), і корекція овалу обличчя з усуненням невеликих вікових ямок і корекція жирових пасток тіла.

  Записатися на безкоштовну консультацію