(095) 052 27 37
  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III

  Про процедуру

  Найкраща інноваційна апаратна процедура для корекції вікових змін – смас-ліфтинг на апараті Ultraformer.

  Апарат Ultraformer має 7 ультразвукових фокусованих картриджів, кожен з яких працює на заданій глибині від 1.5 мм до 13 мм, забезпечуючи підтяжку, моделювання та омолодження в необхідних сшарах тканин обличчя і тіла.

  В результаті цих трьох потужних впливів ми повертаємо:

  — чіткий овал обличчя

  — гострий кут підборіддя та шиї

  — подтягуємо область вилиць

  — розгладжуємо зморшки

  — покращуємо колір та рельєф шкіри

  — прибираємо надлишкові жирові відкладення на обличчі та тілі

  Ефект помітен відразу після процедури і протягом 2-3 місяців посилюється завдяки виробленню нового колагену та еластину.

  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III

  Дізнайтеся за 5 хвилин
  як проходить процедура

  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III

  Записатися на безкоштовну консультацію

  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III

  Що ми використовуємо в роботі

  Ultraformer III – це єдиний у світі HIFU апарат 3-го покоління для комплексного моделювання тіла та обличчя. У апараті Ultraformer компанія Classys HQ реалізувала останні світові досягнення в області ультразвукових медичних технологій, які дають лікареві можливість не лише якісно і безпечно підтягнути й омолодити SMAS шар обличчя, але також зруйнувати жирові клітини в місцях пастках на тілі та обличчі, а також і виконати підтяжку й омолоджування в’ялої шкіри в проблемних місцях.

  Наші клієнти можуть користуватися технологією смасліфтинга, яка грунтована на ультразвуковій дії високої потужності (HIFU), що фокусує, завдяки раннім розробкам американської компанії Ulthera Systems, яка зробила апарат першого покоління для СМАС ліфтинга.

  SMAS (Superficial Musculo – Aponeurotic System) або верхня м’язово-апоневротічна система є колагеновими й еластиновими волокнами, які накривають, як еластичний каркас, мімічні лицьові м’язи. Завдяки ньому, людина має виразні контури обличчя. Але, у міру старіння, SMAS поступово розтягується і шкіра обличчя обвисає, стає в’ялою і деформованою.

  У МED SPA Shampansky лікарі дерматологи-косметологи використовують систему SMAS HIFU вже третього покоління для моделювання, підтяжки та омолоджування шкіри на обличчі й тілі Ultraformer III. Агрегат створює потужні ультразвукові імпульси, які проникають на глибину 1,5 до 13 мм (до 4,5 мм на обличчі), мікроскопічні вогнища коагуляції заданого розміру, тільки на заданій глибині, не впливаючи на інші тканини.

  У потрібних тканинах і на заданій глибині температура підвищується локально до 65-70°С. В результаті, відбуваються лікувальні зміни в 3-х важливих шарах, SMAS, жировій тканині й дермі. СМАС регенерує і підтягується, зайва жирова тканина безболісно руйнується, дерма регенерує, ущільнюється і підтягується. Ультраформер 3 єдиний апарат третього покоління на світовому ринку, який завдяки одночасній дії на SMAS, жировий і дермальний шари, забезпечує тривимірний 3D-lifting усіх лицьових м’яких тканин, ефект від якого видно вже відразу після процедури.

  З прожитими роками шкірні покриви втрачають пружність, рівномірне забарвлення, сяйво, проявляються зморшки, складки, небажані відкладення жиру або його втрата в потрібних місцях. Особливо це впадає у вічі в ділянці обличчя і шиї. Буквально не так давно, щоб позбавитися від вікових деформацій і підтягнути шкіру, зверталися тільки до пластичного хірурга. Зараз же з’явилися комфортні, не і малоінвазивні апаратні методики для омолоджування, підтяжки обличчя і моделінгу тіла SMAS-лифтинг, за допомогою фокусуючого ультразвуку високої енергії HIFU. Ці процедури пропонуються в Клініці апаратній косметології Мед СПА Шампанський, Одеса, як і ексклюзивні програми по системному омолоджуванню Total Skin Solution і інші доглядові й ін’єкційні заходи за доступними цінами.

  Показання

  • деформація овалу обличчя;
  • опущення брів, повік (птоз), малярів, куточків губ;
  • формування складок носогубки, слізної борозни;
  • друге підборіддя, в’ялість шкіри обличчя, шиї і декольте;
  • формування брилів і другого підборіддя;
  • зайві локальні відкладення жиру.

  Робота косметичного апарату Ультраформер 3 багатофункціональна, існує сім насадок і для кожної зони використовуються окремі насадки, які досягають точної глибини проникнення ультразвуку. Омолодження шкіри на такому обладнанні можливо практично в будь-якій зоні обличчя і тіла.

  Протипоказання

  • герпес в активному періоді;
  • наявність гострих інфекційних захворювань;
  • ушкодження шкіри й запалення в зоні дії;
  • акне 3 і 4 ступеню;
  • вагітність і період вигодовування;
  • наявність аутоімунних і онкологічних захворювань.

  Ці протипоказання не мають відмінностей з іншими апаратними косметологічними процедурами. Попри те, що це нехірургічне втручання, надання такої послуги за наявності хоч би одного з протипоказань може погіршити стан здоров’я і зробити ефект менш вираженим.

  Результати

  Ніщо не говорить краще про результати, як різниця в цих фото до та після

  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III

  Процедуру проводять

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  СЕО + лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Савицька Олена Олександрівна

  Савицька Олена Олександрівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Записатися на безкоштовну консультацію

  Відгуки про клініку

  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III
  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III
  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III
  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III
  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III
  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III
  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III

  Ціна SMAS ліфтингу обличчя Ultraformer

  Обличчя повністю

  13500 грн

  16800 грн

  Нижня третина

  8800 грн

  9800 грн

  Середня третина (щоки)

  4800 грн

  6000 грн

  Очі

  3900 грн

  5600 грн

  Шия

  5000 грн

  7000 грн

  Чоло

  2500 грн

  4000 грн

  Друге підборіддя

  3800 грн

  5600 грн

  Складемо для вас
  індивідуальну
  програму по догляду
  за вашим тілом та обличчям

  Питання і відповіді

  Скільки тримається ефект від процедури?

  До цієї процедури варто підготуватися заздалегідь. За день до неї рекомендується збрити волосся — саме скористатися бритвою, а не косметичними засобами, щоб не отримати опік. Безпосередньо під час сеансу спрямований промінь лазера фіксується на молекулі меланіну і завдяки термічній дії руйнує волос, а потім і фолікул.

  Після першої процедури волосся помітно рідшає, а після декількох сеансів — повністю зникають із зони епіляції. Сам промінь ніяк не ушкоджує навколишні тканини, а на апараті виставляються налаштування, що відповідають вашому фототипу, щоб вибрати максимально щадний для шкіри режим.

  Після процедури наноситься спеціальний засіб, який стимулює процес відновлення шкіри після дії лазера. У перші декілька днів після сеансу не рекомендується травмувати шкіру, приймати гарячі ванни, ходити в сауну або лазню. Також необхідно захищати шкіру від дії ультрафіолетового випромінювання, закриваючи її від прямих сонячних променів і уникаючи походів в солярій.

  Курс, який забезпечить достатній косметичний ефект у вигляді повного видалення волосся у вибраній зоні, триває декілька процедур — лікар-косметолог підбирається тривалість курсу індивідуально на консультації.

  SMAS ліфтинг обличчя Ultraformer III

  SMAS ліфтинг Ultraformer III

  За допомогою дії сфокусованого ультразвуку досягається коагуляція тканини на прицільно точній глибині, внаслідок чого запускається процес активного вироблення колагену в дермі й СМАС шарі, а також руйнування адипоцитів в підшкірній жировій клітковині проблемних зон обличчя і тіла. Таким чином досягається ефект омолоджування, моделювання і лифтинга. За відгуками клієнтів, ефект від процедури повністю відповідає її ціні.

  Вартість повного курсу буде не більше ніж ціна усіх куплених за рік аксесуарів для гоління, тому апаратне видалення волосся лазером – це відмінне вкладення у свою красу.

  Записатися на безкоштовну консультацію