(095) 052 27 37
  Голчатий RF ліфтинг Infini

  Про процедуру

  Вікові зміни шкіри виникають в першу чергу через уповільнення процесу регенерації клітин фібробластів і міжклітинних структур, які вони синтезують Для того щоб знову активувати процеси синтезу колагену і еластину, повернути шкірі пружність, еластичність і підтягнути шкірний клапоть, уповільнити природний процес старіння шкіри і запобігти ранні його прояви, відмінним рішенням буде апаратна антиейдж процедура голчастого фракційного RF-ліфтингу за вигідною ціною. Вона виконується на сучасному апараті Infini Lutronic і проходить абсолютно безболісно.

  Голчастий РФ-ліфтинг стимулює процес вироблення колагенових волокон в сполучної тканини, тим самим здійснюючи підтяжку проблемних зон обличчя і тіла. За відгуками клієнтів, які вже спробували цю послугу, ефект після радіохвильового фракційного RF-ліфтингу тримається довго, і процес реабілітації не займає багато часу.

  Голчатий RF ліфтинг Infini

  Дізнайтеся за 5 хвилин,
  як проходить процедура

  Голчатий RF ліфтинг Infini

  Записатися на безкоштовну консультацію

  Голчатий RF ліфтинг Infini

  Що ми використовуємо в роботі

  lnfini – унікальний апарат для пошарового фракційного моделювання, волюмізації і ліфтингу для омолодження шкіри обличчя і тіла. Пошарове термічний вплив. Залежно від ділянки шкіри і її товщини, лікар може зробити безліч проходів на одній ділянці.

  Збільшивши потужність і час подачі енергії можливо збільшити розмір зони термічної коагуляції, тим самим зменшуючи кількість проходів. Вибір параметрів і глибини залежить від області впливу, стану шкіри і поставлених завдань.

  Показання
  і протипоказання

  Фахівці клініки Медікал СПА рекомендують цю процедуру клієнтам різного віку, у яких є виражені проблеми з пружністю і рельєфом шкіри і розширеними порами. Також РФ-ліфтинг вирішує ряд проблем з віковими змінами тургору шкіри в різних зонах обличчя і тіла. Основні показання до проведення RF-ліфтингу:

  • дрібнозморшкуватий тип старіння;
  • в’ялість шкіри на обличчі / шиї / зоні декольте / грудей / животі / стегнах;
  • поява другого підборіддя, опущення століття;
  • формування зморшок будь-якої глибини;
  • рубці, шрами, постакне, заломи, розтяжки, стрії, пігментація

  Фахівці клініки Медікал СПА в Одесі відзначають, що використання голчастого радіочастотного впливу апарату дозволяє поєднувати цю технологію з іншими видами косметичної терапії.

  Протипоказання

  • герпес в стані загострення;
  • гострі інфекційні захворювання;
  • аутоімунні захворювання і інші запалення сполучної тканини;
  • ушкодження шкіри і її запалення;
  • онкозахворювання активна фаза акне у важкій стадії.

   

  Оскільки проведення процедури за цією технологією передбачає контакт з шкірою, сеанс не повинен проводитися у клієнтів, які мають хоча б одне протипоказання.

  Результати

  Ніщо не говорить краще про результати, як різниця в цих фото

  Голчатий RF ліфтинг Infini Голчатий RF ліфтинг Infini Голчатий RF ліфтинг Infini Голчатий RF ліфтинг Infini

  Процедуру проводять

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  СЕО + лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Савицька Олена Олександрівна

  Савицька Олена Олександрівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Записатися на безкоштовну консультацію

  Відгуки про клініку

  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini
  Голчатий RF ліфтинг Infini

  Ціна Голчатого RF ліфтингу Infini в Med SPA Shampansky Одеса

  RF ліфтинг обличчя

  8000 грн

  RF ліфтинг декольте

  8000 грн

  RF ліфтинг обличчя + шия

  10000 грн

  RF ліфтинг шия + декольте

  10000 грн

  RF ліфтинг шия

  5800 грн

  Складемо для вас
  індивідуальну
  програму по догляду
  за вашим тілом та обличчям

  Питання та відповіді

  Які переваги RF-ліфтингу?

  Голчастий радіохвильової ліфтинг швидко відновлює пружність шкіри і підвищує її еластичність. Незважаючи на те, що це сама по собі дієва процедура з тривалим ефектом, її рекомендують поєднувати з іншими – мезотерапией, пілінгами і біоревіталізація – для ефективної комбінованої терапії.

  Ще одна перевага цієї процедури – можливість продовжувати ефект після пластичних операцій. Вона підходить для всіх клієнтів незалежно від типу шкіри і віку, не залишає набряклість і синці, а також абсолютно безболісна. До того ж, до РФ-ліфтингу не потрібно особлива підготовка, а після – ні потреби в реабілітаційному періоді.

  Який принцип роботи RF-ліфтингу?

  Термічний вплив ультрависоких радіочастот нагріває тканини без пошкодження верхнього шару шкіри. Цей процес стимулює вироблення колагену, за рахунок чого формується міцний сполучнотканинний каркас і підтягується шкіра. Відповідно, відбувається розгладження зморшок і заповнення інших дефектів рельєфу.

  RF-імпульси активують фібробласти, які запускають продукцію природного еластину, який додає шкірі еластичність, і колагену, який робить шкіру пружною. Це дозволяє ефекту від процедури триматися до одного року.

  До процедури немає необхідності в особливій підготовці – досить очистити шкіру від залишків макіяжу. На початку сеансу косметолог обробляє зону ліфтингу гелем, який сприяє кращому проникненню радіохвильового випромінювання.

  Стерильна насадка апарату має 49 маленьких голок з золотим напиленням – їх вплив на шкіру атравматично і не викликає запальних процесів в епідермісі. Силіконова ізоляція біля основи кожної голки запобігає опіки епідермісу, мікровогнищ коагуляції виникає тільки на кінчику голки в глибині дерми, що в свою чергу дозволяє проводити процедуру в будь-який час року без необхідності в реабілітаційному періоді.

  Перші кілька годин після процедури можливе почервоніння в зоні ліфтингу, яке швидко йде в міру того, як заживають мікропроколи. Весь сеанс займає від одного до півтора годин – весь курс займає 2-4 процедури з інтервалом в один місяць, в той час як ефект від одного курсу триває до двох років. Таким чином ціна одного курсу виходить нижче, ніж регулярні процедури менш ефективних методик.

  Перші три дні після процедури лікарі-косметологи рекомендують не засмагати і не перебувати в лазнях і саунах, щоб виключити можливість виникнення ускладнень у вигляді запалення епідермісу. Також не рекомендується терти і дряпати ділянки, які піддавалися радіочастотного впливу.

  Який ефект після процедури?

  Шкіра стає помітно пружною і сяючою, вирівнюються зморшки і зменшується в’ялість. Подивіться фото до і після процедури від наших реальних клієнтів, щоб переконатися в ефективності RF-ліфтингу в нашій клініці.

  Результат не йде на найближчі півтора-два роки після процедури, що дозволяє знизити вартість регулярного догляду за шкірою. У поєднанні з іншими методами антіейдж-догляду РФ-ліфтинг стає невід’ємною частиною ефективної противіковий терапії.

  Ознайомтеся з відгуками клієнтів, які пройшли курс фракційного РФ-ліфтингу, і замовте консультацію з лікарем-косметологом в нашій клініці, щоб дізнатися точну вартість процедури і записатися на зручну дату.

  3D голчастий RF-ліфтинг - як це працює?

  Якщо ознайомитися з достовірними відгуками наших пацієнтів на сайті з фото до і після сеансу, видно, наскільки істотно підтягується шкіра, розгладжуються зморшки, шкіра виглядає здоровішою. Все, що відразу робить обличчя молодше і привабливіше, піднімає самооцінку і настрій.

  До речі, в нашій клініці можна безболісно позбутися від розтяжок і стрій на всіх областях тіла за допомогою лазера і rf-ліфтингу за доступною вартості!

  Переваги процедури на апараті Infini:

  • висока ефективність при низькій травматичності;
  • малоінвазивної та майже безболісність;
  • поліпшення живлення епідермісу, за рахунок тимчасових мікроотворів зростає кількість міжклітинних канальців, по яких транспортуються корисні речовини;
  • наявність одноразових безпечних позолочених голок, які не викликають роздратування і опіку, так як вся їх поверхня ізольована силіконом, за винятком кінчика;
  • можливість індивідуальної настройки приладу (глибина, потужність, час впливу);
  •  відновний період короткий або відсутній.

  Тільки лікар вищої категорії клініки призначає ту чи іншу апаратну терапію, згідно пройденої діагностиці, типу шкірних покривів, індивідуальних особливостей пацієнта.

  Перед процедурою краще не засмагати, не відвідувати солярій, сауни, лазні, басейни, дати шкірі відпочити.

  Реабілітаційний період може займати до 3 днів, коли будуть спостерігатися легка почервоніння і набряклість. В цей час теж слід обмежити потрапляння сонячного світла, вмиватися прохолодною водою.

  Отримати відомості про те, скільки коштує процедура радіоліфтінга в MED SPA, можна на нашому сайті. Перша консультація за чинною зараз акції проводиться на безкоштовній основі. Ми гарантуємо безпеку, ефективність і якість нашої роботи!

  Голчатий RF ліфтинг Infini

  Голчастий РФ-ліфтинг
  на апараті Infini

  Результат після голчастого РФ-ліфтингу стільки ж помітний і тривалий, як і у підтяжок, що проводяться пластичними хірургами. Послуга фракційного RF-ліфтингу на апараті Infini Lutronic в Одесі – це відмінний спосіб підтягнути шкіру обличчя, тіла і шиї, без ін’єкцій усунути в’ялість в зоні декольте і на грудях, а також зробити більш пружною шкіру на стегнах, животі та сідницях. Крім того, ця процедура справляється з віковими змінами лоба, щік і підборіддя, волюмизуючи і піднімаючи їх і коректуючи овал обличчя.

  Ця радиоволновая процедура стимулює регенерацію тканин і вироблення природного колагену, тому результат помітний вже після першого сеансу, а косметичний ефект після повного курсу тримається до двох років. Ціна на курс з декількох сеансів виходить нижче, ніж платити за регулярні малоефективні процедури, тому загальна вартість РФ-ліфтингу дозволяє зберегти гроші.

  Записатися на безкоштовну консультацію