(095) 052 27 37
  about_service

  Про процедуру

  Серед всіх процедур апаратного очищення шкіри вакуумний гідропілінг на апараті Aquapure вважається найбільш ефективною і безболісною. При своїй невисокій ціні така чистка надає багаторівневий догляд за шкірою, який спрямований одночасно на очищення, зволоження і омолодження шкіри обличчя.

  Ця косметична антіейдж-послуга складається з чотирьох етапів, які забезпечуються чотирма найпопулярнішими в косметології технологіями: вакуумний гідропілінг, електропорація, мікроструми, кріотерапія. Завдяки цьому Aquapure ефективно справляється з жирною шкірою, камедонами, зморшками і добре працює з рельєфом, забезпечуючи ліфтинг і еластичність шкіри, а також вирішуючи проблему постакне і зменшуючи запалення на перших стадіях акне. Замовте консультацію з лікарем-косметологом Медікал СПА в Одесі, щоб дізнатися, як аквапілінг може допомогти саме вам.

  video_banner

  Дізнайтеся за 5 хвилин,
  як проходить процедура

  Записатися на прийом

  Що ми використовуємо в роботі

  AquaPure – Сучасна доглядова косметологічна платформа. AquaPure може бути повним циклом догляду або доповненням до нього. Інтелектуальний інтерфейс авто-реакції визначає правильний інтерфейс для кожного накінечника, спрощуючи проведення процедури і скорочуючи час обробки.

  AquaPure був розроблений для індивідуальних налаштувань з великою кількістю функцій, які дозволяють обробляти різноманітні потреби пацієнтів. Різні функції можуть бути об’єднані для виконання повного лікування AquaPure або змінені в залежності від конкретних потреб пацієнта.

  Показання
  і протипоказання

  Послуга пілінгу надається всім клієнтам, які не мають протипоказань до апаратних косметичних процедур. Її проведення корисно впливає як для підлітків, позбавляє від акне, так і для більш дорослих клієнток, яких починають турбувати перші мімічні зморшки.

  Основні показання до апаратної вакуумної чистки на обладнанні Aquapure:

  • необхідність проведення планової чистки;
  • очищення жирної шкіри;
  • лікування розширених пор;
  • тьмяна шкіра поява перших зморшок і в’ялості, інші вікові зміни.

  Ціна надання цієї косметичної послуги невисока, крім того її можна поєднувати з іншими процедурами для комплексного процесу лікування акне і вікових змін шкіри. Більш докладно про комбінованої терапії акне і інших естетичних проблем шкіри ви можете дізнатися на консультації з фахівцями нашої клініки.

  Протипоказання

  • підвищена чутливість шкіри;
  • герпес в активній фазі;
  • гострі інфекційні, онкологічні та аутоімунні захворювання пошкодження і запалення шкіри обличчя;
  • акне третього і четвертого ступеня;
  • наявність кардіостимулятора і інших металевих імплантів.

   

  Наші фахівці на консультації встановлюють, чи безпечно проведення цієї естетичної процедури для вас на підставі наявності або відсутності протипоказань. Це робиться для вашого здоров’я і безпеки – робота по чутливої або пошкодженої шкірі може призвести до погіршення стану здоров’я і значно погіршить естетичний ефект від процедури.

  Результати

  Ніщо не говорить краще про результати, як різниця в цих фото

  Процедуру проводять

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  СЕО + лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Савицька Олена Олександрівна

  Савицька Олена Олександрівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Гончаренко Яна Михайлівна

  Лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Дарина Смирнова

  Дарина Смирнова

  Лікар косметолог, фахівець лазерної епіляції, фахівець Robolex

  Відгуки про клініку

  review
  review
  review
  review
  review
  review
  review
  review
  review
  review

  Ціна Вакуумного гідропілінгу Aquapure в Med SPA Shampansky Одеса

  AQUAPURE догляд (обличчя повністю)

  сеанс: 60 хвилин

  1800 грн

  Складемо для вас
  індивідуальну
  програму по догляду
  за вашим тілом та обличчям

  Питання та відповіді

  Які переваги апаратного догляду?

  Процес проведення процедури аквапілінг не викликає хворобливих відчуттів, він навіть приємний, а протипоказання до нього не відрізняються від списку протипоказань до інших апаратних процедур. На шкіру впливають атравматичного насадки, які не ушкоджують її.

  Після гідропілінгу не потрібно реабілітація – це швидкий і ефективний догляд, який можна зробити прямо перед важливою подією або зустріччю, і відразу помітити прекрасний результат. До того ж, цю технологію можна поєднувати з іншими для досягнення кращих результатів в комплексній терапії акне, постакне і вікових змін шкіри.

  Ще одна перевага гідропілінг – для його проведення не потрібно особлива підготовка. Все, що необхідно зробити безпосередньо до процедури – очистити шкіру від залишків макіяжу і переконатися, що у вас немає протипоказань. Такий догляд підійде жінкам і чоловікам будь-якого віку в залежності від показань – це, зокрема, і пояснює популярність процедури вакуумного гідропілінг.

  Яка технологія чищення обличчя гідропілінгу?

  Дана процедура проходить в кілька етапів. До її проведення необхідно переконатися, що у вас немає протипоказань.

  Спочатку проводиться ніжна вакуумна чистка поверхні шкіри і очищення пір від жиру, бруду і відмерлих клітин епітелію. В цей же час апарат подає сироватки в шкіру, після яких вона стає більш зволоженою і пружною. Така технологія відмінно підходить тим, хто хоче дати шкірі відпочити від хімічних пілінгів та інших складних процедур, адже гідропілінг націлений саме на ніжне очищення і зволоження шкіри без її травматизації.

  Електропорація сприяють глибокому проникненню активних сироваток в дерму, що значно посилює їх ефект. Ця технологія дозволяє очищати і насичувати шкіру за вартістю однієї процедури. Далі мікроструми тригерів вироблення колагену, тонізують м’язи і активують метаболізм тканин на клітинному рівні, стимулюючи відтік лімфи і процес регенерації клітин. Завершується процедура кріотерапією, яка закриває пори і стимулює додаткові процеси омолодження і ліфтингу шкіри

  Які результати гідропілінгу?

  Найкраще ефективність процедури підтверджують фото до і після її проведення. Відгуки клієнтів нашої клініки, які вже випробували такий догляд, завжди залишаються позитивними, і це добре можна простежити по фотографіях.

  Ефект від аквапілінг помітний відразу після проведення процедури. Пори очищаються і звужуються, шкіра стає більш пружною і свіжою. Завдяки використанню поживних і зволожуючих сироваток відбувається утримання молекул води всередині шкіри. Вплив електропорації мікрострумів і кріотерапії активують процеси регенерації і покращує відтік лімфи, а вакуумне очищення ефективно бореться з чорними крапками і забрудненими широкими порами.

  Ознайомтеся з відгуками попередніх клієнтів і перегляньте фотографії до і після процедури – ефект помітний вже після першого візиту в кабінет косметолога. Замовте консультацію, щоб дізнатися докладніше про те, які проблеми вашої шкіри може вирішити аквапілінг, записатися на саму процедуру і дізнатися її вартість в Одесі.

  Наша клініка естетичної медицини розташована в Одесі на провулку Шампанському, 9. Для вас працюють сертифіковані лікарі-косметологи, які мають багато років досвіду роботи в апаратної косметології. Наші фахівці детально розповідають про надаваних ними послуг, щоб ви знали, як проводиться догляд за вашою шкірою. У клініці коштує сучасне обладнання, на якому проводяться процедури за новітніми технологіями.

  Ми працюємо на кращий результат, тому вибираємо тільки ефективні процедури для наших клієнтів.

  Гідропілінг Aquapure

  Безпосередньо аквапілінг за допомогою вакуумної насадки і подачі сироваток ніжно очищає шкіру від накопичених відмерлих клітин епітелію, жиру і мікроскопічного бруду в порах. Далі слід насичення лікувальними сироватками за допомогою насадки для електропорації, цей етап процедури Aquapure бере активну участь в боротьбі зі зморшками, акне, себореєю, старінням шкіри, що робить цю процедуру однією з найпопулярніших в антіейдж-сегменті.

  Далі застосовуються мікроструми, які забезпечують лімфодренаж, тонізують мімічні м’язи, беруть участь в омолодження на клітинному рівні, активуючи синтез колагену і покращуючи метаболізм в тканинах. Це не нова, але перевірена і ефективна технологія, яка успішно застосовується в різних апаратних методиках. За рахунок такого комплексного впливу шкіра одночасно отримує зволоження, очищається і стає більш пружною. Завершується процедура застосуванням термонасадкі, яка в режимі кріотерапії, закриває пори і стимулює в шкірі додаткові процеси омолодження і регенерації. У деяких випадках лікар застосовує термонасадку в режимі тепла, для активізації обмінних процесів

  Записатися на прийом