(095) 052 27 37
  Пресотерапія

  Про процедуру

  Обличчя людини має чітко виражену пошарову структуру, де у кожного шару є своя функція. SMAS-шар – це еластичний каркас, який покриває мімічні м’язи й відповідає за підтримку форми обличчя і пружність шкіри. З віком волокна цього шару слабшають, і овал обличчя спотворюється внаслідок вікових змін – опущень шкіри і її в’ялості в окремих зонах, що робить загальний вигляд постарілим і втомленим, а фото – невдалими. На цю мить єдиною неінвазивною технологією підвищення пружності шару SMAS вважається ультразвуковий HIFU ліфтинг.

  Цю косметологічну антиейдж процедуру виконують на сучасному апараті для СМАС-ліфтинга – Ultraformer III. Третє покоління цього апарату дозволяє працювати з трьома шарами обличчя: підтягувати СМАС шар, омолоджувати дерму і розгладжувати дрібні зморшки, а також моделювати жирові пакети й обличчя, ефективно прибираючи які подвійні підборіддя і брилі, які так сильно старять і деформують обличчя у будь-якому віці.

  Пресотерапія

  Дізнайтеся за 5 хвилин
  як проходить процедура

  Пресотерапія

  Oops! We could not locate your form.

  Пресотерапія

  Що ми використовуємо в роботі

  Єдиний у світі апарат для комплексного моделювання обличчя. Ultraformer III- апарат для SMAS ліфтингу і моделювання тіла. У апараті Ultraformer 3-го покоління компанія Classys HQ реалізувала останні світові досягнення в області ультразвукових медичних технологій. Завдяки цьому Ultraformer III є самою популярною машиною не лише серед дерматологів, але і завоювала визнання провідних пластичних хірургів.

  Ліфтинг-ефект залежить від індивідуальних особливостей організму і наростає впродовж 3-4 місяців. Процедура ультразвукового SMAS – ліфтингу виконується найчастіше одноразово, зі стійким ефектом, який зберігається впродовж 2-5 років.

  Показання
  і протипоказання

  Попри те, що ця безопераційна і неінвазивна технологія не шкодить шкірі й не вимагає періоду реабілітації після надання послуги, до апаратної ультразвуковий біоревіталізації на Ultraformer III існує низка показань і протипоказань. Показання до проведення HIFU-ліфтингу:

  • деформація овалу обличчя;
  • опущення брів, повік, малярів, куточків губ;
  • формування складок носогубки, слізної борозни;
  • в’ялість шкіри обличчя, шиї й декольте;
  • формування брилів і другого підборіддя;
  • зайві локальні відкладення жиру на обличчі й тілі.

  Робота апарату Ультраформер 3 багатофункціональна, існує сім насадок і для кожної зони використовуються окремі насадки, щоб досягти точної глибини проникнення ультразвуку. Омолоджування шкіри на такому устаткування можливо практично у будь-якій зоні обличчя і тіла.

  Протипоказання

  • герпес в активному періоді;
  • наявність гострих інфекційних захворювань;
  • ушкодження шкіри й запалення в зоні дії;
  • акне 3 і 4 ступеню;
  • вагітність і період вигодовування;
  • наявність аутоімунних і онкологічних захворювань.

  Ці протипоказання не мають відмінностей з іншими апаратними косметологічними процедурами. Попри те, що це нехірургічне втручання, надання такої послуги за наявності хоч би одного з протипоказань може погіршити стан здоров’я і зробити ефект менш вираженим.

  Результати

  Ніщо не говорить краще про результати, як різниця в цих двох фото

  Пресотерапія Пресотерапія Пресотерапія Пресотерапія

  Процедуру проводять

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  Тетяна Василівна Шимбарьова

  СЕО + лікар дерматолог-косметолог вищої категорії

  Записатися на безкоштовну консультацію

  Відгуки про клініку

  Пресотерапія

  Ціна Пресотерапії в Med SPA Shampansky Одеса

  Обличчя повністю

  16800 грн

  Нижня третина

  9800 грн

  Середня третина (щоки)

  6000 грн

  Очі

  5600 грн

  Шия

  7000 грн

  Чоло

  4000 грн

  Друге підборіддя

  5600 грн

  Живіт

  6500 грн

  Тіло за лінію

  13 грн

  Складемо для вас
  індивідуальну
  програму по догляду
  за вашим тілом та обличчям

  Питання і відповіді

  Які переваги проведення процедури на Ultraformer III?

  На відміну від своїх попередників і конкурентів, Ультраформер 3 працює відразу з трьома шарами – SMAS, підшкірно-жировою клітковиною і безпосередньо шкірою. Вікові зміни зачіпає не лише шкіру, але і SMAS шар під нею. І якщо раніше SMAS-ліфтингом могли займатися тільки хірурги, то завдяки HIFU-устаткуванню ця процедура може проходити безопераційним методом. Третє покоління апаратів Ультраформер дозволяє створити ліфтинг-ефект не лише для обличчя, але і для проблемних зон на тілі. HIFU- ліпомоделювання одночасно розщеплює локальний жировий прошарок і омолоджує шкіру над нею, ущільнюючи й освітлюючи її – навіть за наявності розтяжок. Інші апарати не мають подібної ефективності при липомоделюванні, тоді як Ultraformer III легко справляється з цим завданням. Внаслідок нової технології з подвійним контуром розгону косметичний ефект стає помітний відразу після процедури.

  Як відбувається біоревіталізація на Ultraformer III?

  Основний принципі процедури – ультразвукова локальна дія на глибині SMAS-шару, апоневротичного каркаса між м’язами та шкірою. Цей шар містить еластинові й колагенові волокна, які переплітаються між собою і відповідають відповідно за еластичність і пружність шкіри. Ультразвук точково підвищує температуру м’яких тканин – цей процес називається термокоагуляцією. У відповідь на таку дію запускається синтез колагену і регенерація високою температурою тканини, яку торкнулася. Таким чином каркас м’яких тканин оновлюється і досягається косметичний ефект підтягнутості й омолоджування шкіри.

  Використання насадок з різними частотами для різної глибини проникнення ультразвуку дозволяє добитися кращого ефекту шляхом багаторівневої дії на зону.

  HIFU-технологія також ефективна і для ліфтингу тіла. Крім того, дія ультразвуку на жирову клітковину сприяє її руйнуванню, що дозволяє не лише усувати в’ялість шкіри й порушення її рельєфу, але і моделювати фігуру, усуваючи зайвий жир з проблемних зон.

  Який ефект від ультразвукової біоревіталізації?

  Перші зміни можна помітити відразу після проведення процедури. Більше виражений ефект спостерігається вже через декілька місяців, а тримається він до двох років. Повторна процедура не обов’язкова, поки тримається ефект від першої, проте кожна наступна процедура значно покращує ефект від першої процедури. Тому ціна однієї ефективної послуги апаратного ультразвукового ліфтингу буде вигіднішою за декілька альтернативних процедур.

  За допомогою SMAS ліфтингу на HIFU-устаткуванні можна розв’язати проблему вікових змін шкіри: в’ялості, опущення куточків рота, жирових мішків і появи другого підборіддя.

  Наочніше про ефект від процедури скажуть фотографії до і після її проведення. Такі відгуки формують очікування від SMAS ліфтингу і демонструють його ефективність.

  Ознайомтеся з цінами на надання ліфтинг-послуг і замовляйте консультацію прямо на нашому сайті. У клініці Медикал СПА в Одесі працюють сертифіковані лікарі дерматологи-косметологи з багаторічним досвідом роботи в апаратній косметології й на ультразвуковому і лазерному устаткуванні.

  Пресотерапія

  SMAS ліфтинг Ultraformer III

  За допомогою дії сфокусованого ультразвуку досягається коагуляція тканини на прицільно точній глибині, внаслідок чого запускається процес активного вироблення колагену в дермі й СМАС шарі, а також руйнування адипоцитів в підшкірній жировій клітковині проблемних зон обличчя і тіла. Таким чином досягається ефект омолоджування, моделювання і ліфтингу. За відгуками клієнтів, ефект від процедури повністю відповідає її вартості.

  Технологія Ультраформер 3 покоління дозволяє нехірургічним способом, абсолютно безпечно, безкровно і без хворобливих відчуттів справлятися з проблемами, якими раніше займалися тільки пластичні хірурги. Це і підтяжка проблемних зон обличчя і шиї, які часто провисають з віком (друге підборіддя, носогубка, брилі, малярі), і корекція овалу обличчя з усуненням невеликих вікових в’ялостей і корекція жирових пасток тіла.

  Записатися на безкоштовну консультацію