(095) 052 27 37
  LPG Масаж

  Про процедуру

  LPG-масаж – це апаратна процедура для моделювання обличчя і тіла. Вакуумно-роликовий масаж стимулює відтік лімфи від шкіри, покращує її метаболізм і розм’якшує підшкірну жирову тканину, коректуючи фігуру, відновлює циркуляцію. Додатково активуються фібробласти, які стимулюють процес регенерації шкіри за допомогою процесу вироблення природного еластину і колагену. В результаті шкіра виглядає більш молодою і пружною, ніж після будь-якої іншої косметичної послуги.

  Це дійсно унікальна методика, адже саме вакуумно-роликовий масаж здатний коригувати фігуру без операційного втручання. Крім того, ця процедура сприяє відновленню м’язів і суглобів після травм, і тому активно використовується в реабілітації після травм. Ціна курсу з декількох сеансів буде нижче, ніж повноцінна програма з відновлення, а ефект буде не менш помітним.

  LPG Масаж

  Дізнайтеся за 5 хвилин
  як проходить процедура

  LPG Масаж

  Записатися на безкоштовну консультацію

  LPG Масаж

  LPG-масаж для обличчя і тіла

  Також LPG-масаж використовується для обличчя. Вплив вакууму в основі цієї технології розм’якшує підшкірний жир. Варто зазначити, що для обличчя використовуються зовсім інші насадки (маніпули), ніж для тіла, так як жирова тканина і будова шкіри на обличчі в корені відрізняється від інших ділянок тіла. Вартість цієї процедури дозволяє зберегти гроші на інших способах моделювання фігури, адже її ефективність в деяких випадках вище, ніж у інших способів боротьби з целюлітом і накопиченням жиру.

  Клієнти нашої клініки залишають тільки позитивні відгуки про цю послугу, так як ефект починає проявлятися вже після першого сеансу. Після проведення такого апаратного масажу на проблемних зонах тіла – стегна, сідниці і талія – ​​відзначається зниження обсягів в цих ділянках і загальне підтягування шкіри

  Показання
  і протипоказання

  Моделювання обличчя і тіла за допомогою апаратного масажу, як і будь-яка інша косметична процедура, має ряд показань і протипоказань. Фахівці клініки Медікал СПА в Одесі відзначають, що сама процедура може проводитися для клієнтів будь-якого віку і статі в залежності від того, моделювання якої проблемної зони їм необхідно.

  Основні показання до проведення сеансу LPG-масажу:

  • зниження пружності і еластичності шкіри;
  • накопичення жиру в проблемних зонах обличчя і тіла;
  • порушення лимфодренажа в певних ділянках;
  • опущення шкіри обличчя і зниження її еластичності;
  • наявність набряків навколо очей і в інших зонах особи;
  • проблемний рельєф шкіри.

  Протипоказання

  • Інфекційні захворювання в гострій фазі;
  • Епілепсія;
  • Серцево-судинні захворювання на стадії декомпенсації;
  • Остання стадія варикозного розширення вен;
  • Пошкодження і запалення шкіри в зоні масажу;
  • Купероз і вітіліго.

   

  Ми турбуємося про стан здоров’я наших клієнтів і їх безпеки, тому наявність хоча б одного з цих протипоказань є причиною перенести сеанс або зовсім відмовитися від його проведення. Поєднання масажу з хоча б одним протипоказанням зі списку може не тільки значно погіршити очікуваний результат, а й привести до неприємних ускладнень і серйозного погіршення стану здоров’я.

  Результати

  Ніщо не говорить краще про результати, як різниця в цих фото

  LPG Масаж LPG Масаж LPG Масаж

  Процедуру проводять

  Дарина Смирнова

  Дарина Смирнова

  Лікар косметолог, фахівець лазерної епіляції, фахівець Robolex

  Наталя Бєльчикова

  Наталя Бєльчикова

  Спеціаліст LPG + Robolex

  Новікова Інна

  Новікова Інна

  Адміністратор + майстер LPG + Robolex

  Струтинська Людмила

  Струтинська Людмила

  Майстер гідромасажу + Robolex

  Юрій Кулаков

  Юрій Кулаков

  Фахiвець LPG + Ручний масаж

  Олекна Дар’я

  Олекна Дар’я

  Спеціаліст LPG масажу

  Записатися на безкоштовну консультацію

  Відгуки про клініку

  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж
  LPG Масаж

  Ціна LPG Масажу в Med SPA Shampansky Одеса

  Integral LPG-масажу-тіло

  1 сеанс, 35 минут

  510 грн

  Integral LPG-масажу-тіло

  1 сеанс, 45 минут

  550 грн

  Integral LPG-масажу-обличчя

  1 сеанс, 30 минут

  350 грн

  Integral LPG-масажу-обличчя

  1 сеанс, 40 минут

  390 грн

  Складемо для вас
  індивідуальну
  програму по догляду
  за вашим тілом та обличчям

  Питання та відповіді

  Як проходить процедура?

  Всього існують чотири види LPG-масажу: естетичний, ліпомассаж, терапевтичний і спортивний. Ці категорії умовні, і виділяються виключно за своїм призначенням.

   

  Естетичний масаж спрямований на ліфтинг проблемних зон і моделювання фігури, ліпомассаж запобігає накопиченню жиру на проблемних ділянках і таким чином бореться з целюлітом. Терапевтичний масаж спрямований на усунення болю в м’язах і загоєння рубців, тоді як спортивний допомагає швидше відновитися після тренувань, поліпшити циркуляцію крові в м’язах і підготуватися до нових спортивних досягнень.

  Для будь-якого з цих видів сеанс проходить однаково. Місцева анестезія звичайно не потрібно, але якщо у вас низький больовий поріг, ви можете запросити застосування локального анестетика.

  До процедури фахівець позначає зони, на які буде спрямовано масаж. Сама насадка (по іншому – маніпула) має кілька роликів і вакуумну систему, які спільно діють на шкіру і підшкірно-жирову клітковину.

  Маніпулой проводиться  по проблемних зонах строго по масажних лініях. Для цього є кілька технік впливу, які лікар-косметолог чергує для кращого ефекту. Поєднання вакуумного впливу і роликів, що обертаються на різних швидкостях, дозволяє опрацювати навіть глибоко залягає жировий прошарок проблемних зон.

  Всього шести сеансів достатньо, щоб фігура помітно змінилася. Наші фахівці рекомендують клієнтам періодично замовляти підтримують процедури, щоб закріплювати результат.

  Які переваги процедури і її ефект?

  LPG-масаж дозволяє оцінити результат відразу після першого сеансу – зменшуються обсяги тіла, зникають набряки і шкіра виглядає більш підтягнутою. За шість сеансів практично повністю пропадають ознаки целюліту і формується приваблива фігура, яка зробить кожне ваше фото вдалим.

  Ця процедура безболісно, ​​швидко і ефективно бореться одночасно з декількома естетичними проблемами: відкладеннями жиру, целюлітом, в’ялістю шкіри, набряками, рубцями і порушеним відтоком лімфи. Також такий масаж усуває біль в спині та інших м’язах, корегує поставу і підвищує витривалість суглобів.

  Ознайомтеся з відгуками наших клієнтів і перегляньте їх фото до і після процедури, щоб оцінити її ефективність. У клініці Медікал СПА працюють сертифіковані лікарі-косметологи з багаторічним досвідом роботи в апаратної косметології. Замовте консультацію на нашому сайті, щоб наш фахівець знайшов індивідуальний підхід до вашої проблеми і призначив сеанс у зручний для вас час.

  Чи буває LPG масаж для обличчя?

  LPG-масаж обличчя – різновид механічного масажу, в основі якого лежить вплив вакууму і розминка шкірно-жирової складки. Даний масаж виконується тільки на апаратах однойменної фірми. Маніпула використовувана в процедурі відрізняється від маніпули для тіла і має свої технічні особливості. Частота вакуумного втягнення і сила змінюється протягом процедури і обраного протоколу. Частота виконання – 2-3 рази в тиждень. Курс – 10-20 процедур.

  LPG Масаж

  Переваги процедури LPG-масажу

  LPG-масаж допомагає не тільки зменшити обсяги тіла за рахунок усунення целюліту і жиру в проблемних зонах, а й корегує поставу, відновлює активність суглобів після травм. Крім вирішення проблеми целюліту, ця апаратна методика за кілька сеансів допомагає відновити рельєф шкіри після акне і пластичних операцій, а також сприяє розсмоктуванню рубців і синців.

  Ця процедура покращує локальний лімфодренаж і циркуляцію крові, стимулюючи метаболізм шкіри і процес її регенерації – на таке не здатні креми та мазі з заявленим ефектом схуднення,

  Записатися на безкоштовну консультацію